Slide

7-Keto®

DHEA Metabolite

100 mg, 60 vegetarian capsules

€ 42.00
Cappellini
Slide

7-Keto®

DHEA Metabolite

100 mg, 60 vegetarian capsules

€ 42.00
Cappellini
Slide

7-Keto®

DHEA Metabolite

100 mg, 60 vegetarian capsules

€ 42.00
Cappellini
LIFE EXTENSION

KATEGORITË MË TË DALLUARA

Vizitoni dyqanin tonë për të parë nga afër produktet LIFE EXENSION nga ELITE LIFE​

Active Lifestyle & Fitness (1)

Anti-Aging & Longevity (4)

ArthroMax (1)

BEST SELLER (5)

Bleni sipas llojit (14)

LIFE EXTENSION

PRODUKTET MË TË DALLUARA

Vizitoni dyqanin tonë për të parë nga afër produktet LIFE EXENSION nga ELITE LIFE
BEST SELLERS
 • BEST SELLERS
 • FEATURED
 • SALES

7-Keto® DHEA Metabolite

42
 • 100 mg, 60 kapsula vegjetariane
 • Artikulli # 02479

Nxitni trupin për djegie të yndyrës

7-Keto® DHEA është treguar se promovon termogjenezën e shëndetshme, procesin e prodhimit të energjisë qelizore në formën e nxehtësisë. Kjo, së bashku me dietën dhe stërvitjen, mund t’ju ndihmojë të arrini një peshë të shëndetshme.
Pa Glyten, Jo OMGJ (Non-GMO), Vegjetarian
Rekomandohet për këto shqetësime shëndetësore: Menaxhimi i Peshës | Balanci i hormoneve

ArthroMax® Advanced me NT2 Collagen™ & AprèsFlex

37
60 tableta | Artikulli # 02238

Formula jonë më e shitur për shëndetin, komoditetin dhe lëvizshmërinë e nyjeve/kyçeve

Ne formuluam ArthroMax® Advanced tonë më të shitur me NT2 Collagen ™ & AprèsFlex® për të siguruar ushqyes të përqendruar për shëndetin në nyje, rehati dhe mbështetjen e indeve lidhëse.
Gluten free | Non-GMO

BioActive Complete B-Complex

16
BEST SELLER
 • 60 kapsula vegjetariane
 • Artikulli # 01945

Formula jonë më e plotë për përfitimet e vitaminës B

Kompleksi ynë BioActive Complete B ofron spektrin e plotë të përfitimeve të vitaminës B, në një formulë shumë të absorbueshme.
Pa Glyten | Gluten free,  Jo OMGJ | Non-GMO,  Vegjetarian
Rekomandohet për këto shqetësime shëndetësore:  Menaxhimi i Energjisë | Mbështetje për Shëndetin dhe Komfortin Nervor

Curcumin Elite ™ Ekstrakt Shafrani

34
BEST SELLER
 • 60 kapsula vegjetariane
 • Artikulli # 02407

Mbështetni një reagim të shëndetshëm inflamatorë me kurkuminën tonë më të mirë ndonjëherë

Një mijë vjet traditë dhe kërkime kanë rezultuar në këtë: një ekstrakt shafrani me mbi 45 herë më shumë biodisponibilitet të formave aktive të komponimeve të shafranit që ju nevojiten për të mbështetur një reagim të shëndetshme inflamatore dhe për të inkurajuar vitalitetin e tërë trupit.
Pa Glyten Jo OMGJ (Non-GMO) Vegjetariane
Rekomandohet për këto shqetësime shëndetësore: Menaxhimi i Inflamacionit | Kundër plakjes dhe ndihon jetëgjatësinë | Shëndeti i trurit | Shëndeti i Zemrës | Shëndeti i nyjeve

Enzimat e Përforcuara Super Tretëse

24
BEST SELLER
 • 60 kapsula vegjetariane
 • Artikulli # 02021

Ndihmon tretjen dhe rehatinë - veçanërisht për dietat me bazë bimore

Enzimat e Përforcuara Super Tretëse përmbajnë 10 enzima vegjetariane. Ndihmon në zbërthimin e ushqimeve si proteina, qumështi dhe yndyra-por është formuluar kryesisht për të mbështetur njerëzit në dieta me bazë bimore.
Pa Glyten, Jo OMGJ (Non-GMO) Vegjetariane
Rekomandohet për këto shqetësime shëndetësore:  Shëndeti i sistemit tretës

Formula e Fëmijëve LIFE EXTENSION MIX™

27
 • 120 tableta të përtypshme
 • Artikulli # 02199

Multivitamina me shije boronice të kuqe, lehtë për tu përtypur nga fëmijët

Formula e Fëmijëve Life Extension ™ siguron sasi ushqyese të përshtatshme për fëmijët në një Multivitaminë me shije boronice, për një bazë të fortë ushqyese.
Pa Glyten, Jo OMGJ (Non-GMO)

Kapsula Magnezi

15
 • 500 mg, 100 kapsula vegjetariane
 • Artikulli # 01459

Shtesë Magnezi për shëndetin kardiovaskular dhe tërë trupin

Shtesa jonë e magnezit ofron dozën ditore të magnezit që trupi juaj ka nevojë për të mbështetur shëndetin e zemrës dhe kockave, metabolizmin e shëndetshëm të energjisë, funksionin e trurit dhe shumë më tepër.
Gluten free Non-GMO Vegetarian
Health Concerns: Heart Health | Bone Health | Mood Support

Lecitin

24

97% Fosfatide të de-vajosura

 • 454 gram
 • Artikulli # 00020

Promovon strukturën dhe funksionimin e shëndetshëm të qelizave në tru

Lecitin vegane, jo-OMGJ (GMO), i nxjerrë nga soja, mbështet strukturën dhe rrjedhshmërinë e shëndetshme në membranat qelizore, si dhe shëndetin e trurit.
Pa Gluten Jo OMGJ (Non-GMO) Vegjetariane
Shqetësimet Shëndetësore: Shëndeti i Trurit | Shëndeti i Mëlçisë | Detoksifikim

KUSH ËSHTË

ELITE Life

Dëshironi të bëni një jetë më të gjatë dhe më të shëndetshme. Ju keni ardhur në vendin e duhur.

Arritni qëllimet tuaja me produktet më të mira ushqyese që mund të ofrojë shkenca. Bëhuni ekspert në nevojat unike të trupit tuaj duke hyrë në informacione novative në lidhje me shkencën e mirëqenies,

POSTIMET E FUNDIT